KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13767218

nr 1376 7218

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad Cecilia, 2000. Akvarell, ca 17x12cm, yttermått inklusive ram: 28x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:39:16

30/1 08:15:59 1      Vinnande bud