KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12993206

nr 1299 3206

Akvarell

Rye Frennesen, monogramsignerad, Gårdsbild. Motivet: 27x45 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 januari 2020
kl 18:49:00

6/1 18:40:04 1      Vinnande bud