KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12993206

nr 1299 3206

Akvarell

Rye Frennesen, monogramsignerad, Gårdsbild. Motivet: 27x45 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 januari 2020
kl 18:49:00

6/1 18:40:04 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor