KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12868290

nr 1286 8290

Akvarell

Ruth Kylberg. Signerad, daterad 1925, stilleben, 34x24 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:31:37

4/11 13:46:26 1      300 kr
4/11 20:26:37 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor