KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12868290

nr 1286 8290

Akvarell

Ruth Kylberg. Signerad, daterad 1925, stilleben, 34x24 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:31:37

4/11 13:46:26 1      300 kr
4/11 20:26:37 2      Vinnande bud