KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13169184

nr 1316 9184

Rudolf Carlborg

(1892-1963), Sverige

Akvarell, Rudolf Carlborg (1892-1963), Sverige. Signerad, daterad 1947, "rökrummet", 34x32 cm

Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:42:58

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Rudolf Carlborg

Läs mer om Rudolf Carlborg