KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983377

nr 1298 3377

Ruben Heleander

(f. 1931), Sverige

Akvarell, Ruben Heleander (f. 1931), Sverige. "Franskt Landskap". Signerad, daterad -64. Motivet: 32x40 cm

Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:54:23

16/12 11:15:38 1      Vinnande bud

Ruben Heleander

Läs mer om Ruben Heleander