KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13051015

nr 1305 1015

Akvarell

Ria Roos, Grind, Signerad. Motivet: 22x16 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:49:34

3/2 19:13:42 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor