KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14099024

nr 1409 9024

2 st, Oidentifierad konstnär. Sverige. Signerade, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 22x28-25x32cm, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:15:30

2/8 19:56:28 1      Vinnande bud