KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13163131

nr 1316 3131

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Ohlson, Blomma, bladets mått: 24x17. 5

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:53:47