KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13163131

nr 1316 3131

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Ohlson, Blomma, bladets mått: 24x17. 5

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:53:47

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor