KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13051040

nr 1305 1040

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad 1854,16x24 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:55:02