KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13095228

nr 1309 5228

Akvarell

Oidentifierad konstnär. "Norrpada". Signerad Tingström, daterad -91. Motivet: 8x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:26:32