KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732026

nr 1373 2026

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Lilla Essingen. Monogramsignerad, numrerad 25/6, daterad 1903. Akvarell. Bladets mått: 19x26 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:26:19

8/1 12:42:20 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm