KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13036014

nr 1303 6014

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Läsande man. Signerad och daterad -76,14,5x15,5 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:25:59

20/1 21:29:53 1      300 kr
27/1 19:20:04 2      Vinnande bud