KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13185068

nr 1318 5068

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Interiör med öppen spis. Signerad B Wahlman, 1945. Motivet. 28x22,5 cm

Konditionsrapport: skadad ram

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:50:44