KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13038384

nr 1303 8384

Akvarell

Oidentifierad konstnär. "Hötorget den 13 maj 1938", Signerad PI Björck, ca 28x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:48:01

23/1 01:28:32 1      Vinnande bud