KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13195036

nr 1319 5036

Akvarell

Mats Högberg, stadsmotiv. Signerad, daterad -86, ca 66x46 cm

Konditionsrapport: ej glas

Utrop:

500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 13 april 2020
kl 19:22:49