KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8516135

nr 851 6135

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Akvarell, Marika Lang (f. 1961), Fiskhamnen, signerad, 39x29

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

400 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 7 oktober 2013
kl 18:21:42

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang