KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524249

nr 1352 4249

Magnus Creutz

(1909-1989), Sverige

Akvarell, Magnus Creutz (1909-1989), Sverige. Husgavel. Signerad Creutz. Akvarell, 17x13 cm

Magnus Creutz, svensk målare och grafiker född 1909, död 1989 .

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:31:33

5/10 15:19:06 1      100 kr
5/10 16:17:51 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Magnus Creutz

Läs mer om Magnus Creutz