KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8066079

nr 806 6079

Léon Bonhomme

(1870-1924)

Akvarell, Léon Bonhomme (1870-1924), Poserande modell, signerad, motivets mått: 19x19

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 februari 2013
kl 20:54:58

4/2 16:55:00 1      Vinnande bud
4/2 17:08:09 1      Vinnande bud