KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8066080

nr 806 6080

Léon Bonhomme

(1870-1924)

Akvarell, Léon Bonhomme (1870-1924), Poserande modell, signerad. motivets mått: 29x20

Utrop:

4.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 februari 2013
kl 20:58:29

4/2 17:01:16 1      Vinnande bud
4/2 17:07:09 1      Vinnande bud