KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8066078

nr 806 6078

Léon Bonhomme

(1870-1924)

Akvarell, Léon Bonhomme (1870-1924), Damer till bords, signerad, motivets mått: 10x12

Utrop:

3.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 februari 2013
kl 20:51:31