KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13531463

nr 1353 1463

Lennart Rosensohn

(1918-1994), Sverige

Akvarell, Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, daterad 1981, bladets mått: 33x28 cm

Konditionsrapport: saknar glas

Lennart Rosensohn, född 1918 i Malmö, död 1994, svensk målare och grafiker.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 18:35:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Rosensohn

Läs mer om Lennart Rosensohn