KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5607647

nr 560 7647

Akvarell

Lennart Jirlow (1936) signerad, Paris våren 1982, L Jirlow, Kåsörens morgonpromenad, 25, 5x22, 5

Utrop:

8.000 kr

Såld:

8.800 kr

måndag 12 januari 2009