KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769310

nr 1276 9310

Lars Hofsjö

(f. 1931), Sverige

Akvarell, Lars Hofsjö (f. 1931), Sverige. Hus. Signerad. Motivet: 22x32 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:44:40

20/9 15:06:00 1      100 kr
23/9 18:36:43 2      Vinnande bud

Lars Hofsjö

Läs mer om Lars Hofsjö
Lis Husberg (f. 1920)