KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12756351

nr 1275 6351

Laris Strunke

(f. 1931), Sverige

Akvarell, Laris Strunke (f. 1931), Sverige. "Kustväg II", signerad, bladets mått: 54x74 cm

Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 400 kr (per 22:19:59)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:08:24

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Laris Strunke

Läs mer om Laris Strunke