KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12756351

nr 1275 6351

Laris Strunke

(f. 1931), Sverige

Akvarell, Laris Strunke (f. 1931), Sverige. "Kustväg II", signerad, bladets mått: 54x74 cm

Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:08:24

Laris Strunke

Läs mer om Laris Strunke