KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13384193

nr 1338 4193

Akvarell

Kina, 43x50 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:32:01

15/7 14:58:01 1      100 kr
22/7 18:52:21 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor