KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12343402

nr 1234 3402

Akvarell

Kina, Pandor, nutida. Motivet: 64x25

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:06:35

11/2 00:34:36 1      100 kr
11/2 19:53:23 2      Vinnande bud