KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13073090

nr 1307 3090

Akvarell

5 st, Kina, motivet: 30x45 ca. Signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:30:03