KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10446415

nr 1044 6415

Katarina Grette

(f. 1943), Sverige

Akvarell, Katarina Grette (f. 1943), Träd, signerad. 1973, 11x12

Katarina Grette, född 1943, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 juni 2016
kl 20:41:16

Katarina Grette

Läs mer om Katarina Grette