KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12455263

nr 1245 5263

Kaj Bernstone

(f. 1946), Sverige

Akvarell, Kaj Bernstone (f. 1946), Sverige. Fönster, signerad, 39x29

Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,

Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:58:32

Kaj Bernstone

Läs mer om Kaj Bernstone