KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12767183
nr 1276 7183
Akvarell
Johan Pettersson. Signerad, daterad 1995, bladets mått: 29x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:53:45
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)