KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13521389

nr 1352 1389

Akvarell

Johan Pettersson, häst. Signerad, daterad -96, bladets mått: 48x69 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:36:46

3/10 09:50:44 1      Vinnande bud
3/10 09:52:58 1      Vinnande bud