KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13377183

nr 1337 7183

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Akvarell, Teneriffe. Signerad, daterad -71. Motivet: 17x26cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:54:58

4/7 10:48:57 1      Vinnande bud

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg