KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13377183
nr 1337 7183
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Akvarell, Teneriffe. Signerad, daterad -71. Motivet: 17x26cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:54:58
4/7 10:48:57
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg