KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12931053

nr 1293 1053

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Akvarell, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. På flygplatsen. Monogramsignerad -03, akvarell, 13x17 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:42:14

     250 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg