KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12702216

nr 1270 2216

Akvarell

H R Newman, predikstol. Signerad, daterad 1889, ca 37x22 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

5.600 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:58:06