KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12733116

nr 1273 3116

Akvarell

Gamla Stan, Stockholm. Signerad AM Boberg. Motivet: 53x40 cm

måndag 2 september 2019
kl 20:55:49