KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983405

nr 1298 3405

Fred Andersson

(1921-1990), Sverige

Akvarell, Fred Andersson (1921-1990), Sverige. Landskap. Signerad, daterad -66. Bladets mått: 42x50 cm

Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:46:14

16/12 16:43:25 1      Vinnande bud

Fred Andersson

Läs mer om Fred Andersson