KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983405
nr 1298 3405
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Akvarell, Landskap. Signerad, daterad -66. Bladets mått: 42x50 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:46:14
16/12 16:43:25