KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12992009

nr 1299 2009

Frans Wilhelm Odelmark

(1849-1937), Sverige

Akvarell, Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), "Alkazar", 65x44 cm. Signerad

Frans Wilhelm Odelmark, svensk målare född 1849, död 1937.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 januari 2020
kl 18:29:21

20/12 15:19:22 1      1.000 kr
23/12 06:39:19 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Frans Wilhelm Odelmark

Läs mer om Frans Wilhelm Odelmark