KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12848131

nr 1284 8131

Akvarell

F Geisslen, Dresden. Signerad, daterad 1920. Signerad. Ca 38x28 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:10:04

27/10 19:58:19 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor