KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12848131

nr 1284 8131

Akvarell

F Geisslen, Dresden. Signerad, daterad 1920. Signerad. Ca 38x28 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:10:04

27/10 19:58:19 1      Vinnande bud