KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13371121

nr 1337 1121

Eva Ljungdahl

(f. 1946), Sverige

Akvarell, Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Alplandskap, Signerad, akvarell, 17x27 cm

Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.

måndag 13 juli 2020
kl 20:04:08

Eva Ljungdahl

Läs mer om Eva Ljungdahl