KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732035

nr 1373 2035

Erkki Nylamo

(f. 1942), Finland

Akvarell, Erkki Nylamo (f. 1942), Finland. Signerad, daterad 1991. Akvarell, 27x36,5cm

Erkki Nylamo, finländsk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:17:21

18/1 20:09:22 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Erkki Nylamo

Läs mer om Erkki Nylamo