KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12733035

nr 1273 3035

Akvarell

Erik Skoglundh, Sverige. Riddarholmskanalen, Stockholm. Signerad, daterad 1953, ca 32x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:49:33

2/9 18:21:28 1      Vinnande bud