KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12944075

nr 1294 4075

Erik Jönsson

(1893-1950), Sverige

Akvarell, Erik Jönsson (1893-1950), Sverige. Broar. Signerad, daterad -25. Bladets mått: 26x35 ca

Erik Jönsson, svensk bildkonstnär född 1893 i Malmö, död 1950.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:55:22

29/11 14:53:21 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Erik Jönsson

Läs mer om Erik Jönsson