KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524256

nr 1352 4256

Eric Heinertz

(1908-1965), Sverige

Akvarell, Eric Heinertz (1908-1965), Sverige. Ansikten. Signerad, akvarell, 23x37 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:46:22

5/10 18:56:54 1      Vinnande bud

Eric Heinertz

Läs mer om Eric Heinertz