KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12878353

nr 1287 8353

Emile Zoir

(1867-1936), Sverige

Akvarell, Emile Zoir (1867-1936), Sverige. Äng. Signerad. 36x48 cm

Carl Emile Zoir, svensk målare och grafiker född 1867, död 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 november 2019
kl 19:38:26

7/11 09:58:48 1      Vinnande bud

Emile Zoir

Läs mer om Emile Zoir