KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12878353

nr 1287 8353

Emile Zoir

(1867-1936), Sverige

Akvarell, Emile Zoir (1867-1936), Sverige. Äng. Signerad. 36x48 cm

Carl Emile Zoir, svensk målare och grafiker född 1867, död 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 november 2019
kl 19:38:26

7/11 09:58:48 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Emile Zoir

Läs mer om Emile Zoir