KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12815192

nr 1281 5192

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Akvarell, Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Monogramsignerad 08,25x19 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:32:26

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers