KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13072019

nr 1307 2019

Akvarell

Edvard Unge, tillskriven. Hus vid sjö. Ej signerad, 14x12 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:24:44