KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732034

nr 1373 2034

Akvarell

Daniel Edwards. Signerad. Motivet: 35x25,5cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:15:44

18/1 17:51:57 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm