KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13185094

nr 1318 5094

CO (Carl-Otto) Hultén

(1916-2015), Sverige

Akvarell, CO (Carl-Otto) Hultén (1916-2015), Sverige. Bibliskt motiv. Signerad CO, 44x36 cm

Carl-Otto Hultén, känd som CO Hultén svensk bildkonstnär född 1916, död 2015.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:35:20

4/4 14:06:13 1      Vinnande bud

CO (Carl-Otto) Hultén

Läs mer om CO (Carl-Otto) Hultén