KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9647012

nr 964 7012

Carl Oscar Borg

(1879-1947), USA

Akvarell, Carl Oscar Borg (1879-1947), Infångandet, signerad 43, 10x16

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 25 maj 2015
kl 18:16:48

24/5 19:28:26 1      2.200 kr
25/5 18:11:48 2      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 25 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska